Smak Szklarskiej Poręby. Część II
Kilka dni temu pisałem o naszym wyjeździe do Szklarskiej Poręby. Dziś pragnę się podzielić z Wami kulinarnymi wrażeniami z tamtych stron. Część tych wspomnień poznali już fani mojej facebookowej strony (dołącz do nich i bądź zawsze na bieżąco), gdzie publikowałem ciekawe potrawy jakie miałem okazję zjeść podczas tego wyjazdu.
Na początku pragnę wspomnieć, że zawsze gdy gdzieś jedziemy to staramy się jadać w różnych miejscach, aby poznać jak najwięcej smaków. Tym razem jednak dwie knajpki tak nam się spodobały, że kilkakrotnie stołowaliśmy się właśnie tam i to stamtąd pochodzą poniższe fotografie.
Zapraszam do wspólnego poślinienia się :-)













wgryzłabym się z monitor :)
ale mieliscie smaczne jedzonko:)wszystko wyglada tak apetycznie:) chetnie bym poprobowala tych pysznosci, pozdrawiam:)
te naleśniki… och, cudne.
Poproszę o wszystkie potrawy do spróbowania :):):)
Bardzo apetycznie mieliści:)Miałabym dylemat co wybrać z takiego menu bo wszystko wygląda wspaniale:)